Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sobieszczany-Kolonia

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy Lublin

Lublin(Sobieszczany-Kolonia + 25 km)

2 173 120 zł135,82 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 135,82m2, lublin - Ścisłe Centrum, bardzo dobra lokalizacja, lokal narożny, duże witryny wystawowe, lokal typu "open Space", bardzo wysoki standard wykończenia budynku, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

72 000 zł800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki budowlane w Sobieszczanach-Kolonii - idealne miejsce na Twój nowy dom! Jeśli szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do mediów i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sobieszczany-Kolonia

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

65 000 zł800 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy w ofercie atrakcyjny grunt budowlany ulokowany w spokojnej miejscowości Sobieszczany Kolonia , gm. Niedrzwica Duża. Działka dostępna wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sobieszczany-Kolonia

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

60 000 zł9 692 m² 6,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek rolnych z bezpośrednim dostępem do lasu , położonych w miejscowości Sobieszczany-Kolonia, w gminie Niedrzwica Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

390 000 zł9 299 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Działka o powierzchni niespełna hektara w Sobieszczanach-Kolonii Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 0,92 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

340 000 zł4 600 m² 73,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Działka o łącznej powierzchni 4600m2 Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 0,46 ha, położona w miejscowości Sobieszczany-Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sobieszczany-Kolonia

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

60 000 zł10 043 m² 5,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek rolnych położonych w miejscowości Sobieszczany-Kolonia, w gminie Niedrzwica Duża. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sobieszczany-Kolonia

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2 położoną w miejscowości Sobieszczany Kolonia. Nieruchomość leży w pierwszej linii zabudowy przy drodze gminnej. Wymiary działki ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sobieszczany-Kolonia

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

220 000 zł6 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania siedlisko położone w malowniczej lokalizacji, niedaleko las. Cisza, zieleń i spokój. Teren posesji ogrodzony, z jednej strony siatka z furtką, z drugiej drewniany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sobieszczany-Kolonia

Sobieszczany-Kolonia,lubelskie

126 000 zł4 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w miejscowości Sobieszczany-Kolonia o wymiarach 130x32m polożona przy trasie Lublin-Kraśnik, wjazd od tej drogi. Ponadto działka leśna 80a cena 3000zł. kontakt:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin(Sobieszczany-Kolonia + 25 km)

552 801 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Niedrzwica Duża(Sobieszczany-Kolonia + 7 km)

118 000 zł1 020 m² 115,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa